×  Anasayfa Hakkımızda Uygulamalar
⋅ Alüminyum Doğrama ⋅ PVC Doğrama ⋅ Otomasyon Sistemleri ⋅ Korkuluk Sistemleri ⋅ Silikon ve Komp. Cephe Kaplama ⋅ Giyotin Cam Balkon
Referanslar Markalar İletişim
GİYOTİN CAM BALKON
Sıcak ve güneşli bir şehir olması sebebiyle, güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için Denizli'de giyotin cam balkon sistemleri oldukça yaygın bir şekilde kullanmaktadır. Giyotin cam balkonlar klasik cam balkonlardaki gibi yatayda hareket eden parçalardan oluşmaması sebebiyle uygulandıkları alanda kesintisiz bir manzara keyfi sağlarlar.

Montaj edilecek yere uygun ölçülerde hazırlanan cam taşıyıcı çerçeveler geleneksel cam balkonlardan farklı olarak dikeyde hareket ederler.

Hareketli küpeşte adıylada bilinen bu sistem tamamen açıldığında genel olarak en alttaki bölüm yüksekliğinde bir alan kaplar.

2 bölmeli olanlarda 1. panel sabittir ve 2. panel aşağı yukarı yönlü hareket eder.
3 bölmeli sistemlerde ise yine 1. panel sabit kalıp 2. ve 3. sıradaki bölümler hareket ederek açılıp kapanırlar.

Giyotin cam balkon sistemlerinde ısıcam kullanılarak standart camlara kıyasla daha iyi ısı yalıtımı da sağlanmaktadır.

Camların temizlenmesi ise zeminden ulaşılamayacak yükseklikte olan yerlerde, vasisdas pencerelere benzer şekilde camlar içeri açılarak temizlik sağlanmaktadır. Zeminden yetişilebilen yerlerde ise camları içeriye doğru açan sisteme gerek yoktur. Kapalı durumdayken camlar kolayca temizlenebilmektedir.

Referanslarımızdan
Giyotin cam balkonlar, günümüzde ev ve iş yerlerinde oldukça sık karşılaştığımız cam balkon çeşitidir. Bu sistem, yukarı ve aşağı hareket eden cam panellerden oluşur ve balkonunuzu hava koşullarından korumak suretiyle daha kullanışlı bir alan haline getirir.

Birçok avantaj sunar.Balkonunuzu yıl boyunca daha fazla kullanabilirsiniz Ayrıca, açılır kapanır cam paneller sayesinde hava akışını kontrol edebilirsiniz.

Bu sistem ayrıca, dış etkenlerden korunmanıza da yardımcı olur. Örneğin, yağmur, kar veya rüzgar gibi hava koşullarından etkilenmeden balkonunuzu kullanabilirsiniz. Ayrıca, dışarıdan gelen gürültüyü de azaltarak daha sessiz bir ortam oluştrumaya yardımcı olur. Standart balkonlardan daha fazla görüş alanı sunar ve güneş ışığını daha iyi alma imkanı verir.

Giyotin cam balkonlar, cam panellere sağlam şekilde monte edilir ve camlar, mekanik bir sistem yardımıyla tercihe göre uzaktan kumandayla açılıp kapatılabilir.Doğru montaj ve bakım, giyotin cam balkonların uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Yaşam alanlarınızın estetik görünümünü artırır ve dış mekanlarla iç mekanlar arasında sınırsız bir görüş imkanı sunar.

Giyotin cam balkon fiyatları, kullanılan camın boyutları, kalitesi ve tipi, montajda kullanılan malzemeler ve işçilik giderleri gibi faktörlere göre değişir. Ayrıca, camın hangi tür materyal ile kullanılacağı (örneğin, alüminyum, PVC veya paslanmaz çelik gibi) ve ölçüleri fiyatı etkiler.

Avantajları şunlardır:
Güneş ışığı: Giyotin cam balkonlar, dışarıdan güneş ışığını içeriye daha iyi alır, bu da daha fazla doğal ışık ve daha aydınlık bir ortam sunar.

Görünüm: Dışarıdaki manzarayı diklemesine bölümler olmadığın için daha kesintisiz görmenizi sağlar.

Ses ve gürültü: Dışarıdan gelen sesin içeriye ulaşmasını azaltır ve iç mekanda daha huzurlu ve rahat bir ortam yaratır.

Isı ve nem kontrolü: Dışarıdaki havanın etkisini azaltır ve iç mekanın sıcaklığını daha kolay kontrol etmenizi sağlar.

Enerji tasarrufu: Giyotin cam balkonlar, doğal ışık kullanarak enerji tasarrufu sağlar ve güneş enerjisinden faydalanarak ısıtma maliyetlerini azaltır.

Giyotin Cam Balkon Temizliği:
Evlerimizin balkonlarını daha kullanışlı hale getiren bir sistemdir. Bununla birlikte,temizliği bazen bir sorun olabilir. Bu nedenle, temizliği hakkında birkaç ipucu sunmak istiyoruz.

İlk olarak, düzenli şekilde temizlemek önemlidir. Bu, camların parlak ve şeffaf kalmasını sağlayacak ve kir ve leke birikmesini önleyecektir. Camları temizlemek için uygun temizlik malzemeleri kullanmak önemlidir. Bunun için özel temizleyicileri kullanabilirsiniz. Ayrıca, temizlik sırasında yumuşak bir bez kullanmanız gerektiğini unutmayın. Sert bezler veya süngerler çiziklere neden olabilir.

Ancak bazı lekeler daha güçlü olabilir. Bu durumda, cam temizleyiciler veya özel leke çıkarıcılar ürünler kullanılabilir. Ancak, bu ürünleri kullanmadan önce bilgi almanızı rica ederiz.

Giyotin cam balkon temizliği, ev sahipleri için önemli bir konudur. Yukarıda belirtilen ipuçlarına uyarak, giyotin cam balkonlarınızı güvenli ve etkili bir şekilde temizleyerek uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

0542 216 24 49

info@lotusalm.com

Adres

Sümer Mah. 39/1 Sk. No:18

Merkezefendi/DENİZLİ

Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım & Kodlama : clickden.net